266. Krajina s potokem
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78,5 cm, výška: 59 cm, rámování: 78 x 97
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.04.2023 22:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč