269. Můstek
Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 59,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 70 x 79 cm
Konec dražby: 23.04.2023 17:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč