Zamilovaný pár

Nesignováno, paspartováno, na reversu razítko: Nakladatelství Karel Vačlena, Železný Brod, popisek, návrh ilustrace
Šířka: 17 cm, výška: 24 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.06.2021 21:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč