27. Abstraktní kompozice
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1973
Šířka: 59,5 cm, výška: 42 cm, rámování: 46 x 64 cm
Konec dražby: 13.09.2021 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč