27. Dívka s kočkou a motýlem
nesignováno, mírně krakelováno, nově rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58,5 cm, výška: 29 cm, rámování: 41 x 70,5 cm
Konec dražby: 15.04.2019 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 650 Kč