27. Domky

Signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na sololitu, datace: 1945
Šířka: 35 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 35 x 43 cm
Stav: mírně poškozený rám

Konec dražby: 06.12.2021 19:13 SEČ

Zbývá: 5d 19h 56m 14s

Vyvolávací cena: 1 800 Kč