27. Miniatura - Dítě
Signováno vpravo uprostřed, rámováno v původním rámu, zaskleno
Šířka: 7 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 9 x 7,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.08.2021 20:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč