27. Na podzim
na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 66 x 55 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč