270. Herman: Portrét muže
signováno a datováno vpravo nahoře, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1995
Šířka: 37,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 70 x 58
Konec dražby: 17.04.2023 22:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč