272. Osamělá hora
Paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 27,5 cm, výška: 19 cm, rámování: 31,5 x 37,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč