272. Vylodění rybářů
Rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 62 cm, výška: 34 cm, rámování: 50 x 79 cm
Konec dražby: 08.02.2022 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč