275. Akt v tanci
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 30 cm, výška: 48 cm, rámování: 84,5 x 64,5
Konec dražby: 13.05.2024 21:31 SELČ
Zbývá: 11d 9h 34m 8s
Vyvolávací cena: 800 Kč