275. Portrét dámy
Původní orámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 37 cm, výška: 45 cm, rámování: pošk. 61 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč