278. Pohled z brány
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole německý nápis. Zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1936
Šířka: 17,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 27 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.07.2019 17:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč