Domy

paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: ofset
Šířka: 43 cm, výška: 14 cm, rámování: 34 x 61 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč