28. Fialová abstrakce

signováno vpravo dole, autorský popis na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1995
Šířka: 99 cm, výška: 98,5 cm, rámování: 104 x 104

Konec dražby: 13.05.2024 20:09 SELČ

Zbývá: 12d 19h 0m 49s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč