28. Kulečníkový stůl
signováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 70 cm, rámování: 73 x 68 cm
Konec dražby: 27.01.2020 20:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč