28. Okradení vojáka
signatura nenalezena, rám pozdější
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 18. století
Šířka: 57 cm, výška: 47 cm, rámování: 66 x 76 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:15 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč