29. Bukový les
signováno monogramem vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 42,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 51 x 63 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 20:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 600 Kč