Janošík
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Šířka: 27 cm, výška: 44 cm, rámování: 79 x 60 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč