290. Cesta z lesa
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 60 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč