292. Příboj
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 42,5 cm, rámování: 53,5 x 74,5 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 21.01.2021 22:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč