294. Kompozice pěti abstraktních figur
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, datace: 1996
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm, rámování: 79 x 109 cm
Konec dražby: 05.01.2022 21:31 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč