298. Abstrakce 1
nesignováno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 8 cm, výška: 20,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.07.2019 17:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč