3. Staročeské chalupy (Ullmann - následnovník)
nesignováno, původní řezaný rám
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 64,5 x 80 cm
Konec dražby: 31.07.2018 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč