30. Cesta lesem
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno v masivním rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1916
Šířka: 48 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 64 cm
Konec dražby: 05.10.2021 20:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč