Dobrý zákazník
rámováno, poškozený rám, na zadní straně britský galerijní štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 17,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 37 x 34
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.04.2024 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 100 Kč