30. Ikarus
Signováno a datováno vpravo dole, očíslováno 52/140, volný grafický list
Technika: lept, datace: 1970
Šířka: 17 cm, výška: 25 cm
Konec dražby: 14.06.2021 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč