30. Matka se syny

nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 38 cm, rámování: 48,5 x 41

Konec dražby: 04.03.2024 20:14 SEČ

Zbývá: 11d 9h 11m 3s

Vyvolávací cena: 800 Kč