Matka se syny
nesignováno, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30 cm, výška: 38 cm, rámování: 48,5 x 41
Konec dražby: 04.03.2024 20:19 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč