Paříž - Place Vendome
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 39,5 x 47,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.09.2023 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč