30. Portrét dívky
Rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 33,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 49 x 47 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč