Při západu slunce

Holandská škola, rámováno, obsahuje štítek s datací
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 32 cm, výška: 24 cm, rámování: 37 x 45 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 20:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč