30. Život pod horou - XL Formát
signováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám, protržené plátno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 75 cm, rámování: 108 x 134
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.05.2024 20:09 SELČ
Zbývá: 12d 6h 40m 27s
Vyvolávací cena: 8 500 Kč