Rybářská bašta

signatura nenalezena, zaskleno.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 36,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 37 x 47 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:29 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč