301. Jezero v lese
Signováno, datováno vlevo dole. Malba nečištěna, původní rámování.
Technika: olej na kartonu, datace: 1924
Šířka: 52 cm, výška: 36 cm, rámování: 44 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 28.05.2023 17:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč