302. Říčka
Signováno vpravo dole, fuksa.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 42 x 53 cm
Konec dražby: 28.05.2023 17:30 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč