305. Stádo
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 50 x 65 cm
Konec dražby: 14.07.2019 17:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč