306. V dolině
Signováno nečitelně vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 74 x 94 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč