Chalupy

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 80 cm
Stav: poškozený rám

Konec dražby: 04.11.2020 22:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč