Alpská krajina
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 68,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 72 x 92
Konec dražby: 08.04.2024 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč