Chalupa v krajině
Rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: 66,5 x 79 cm
Konec dražby: 05.03.2024 20:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč