31. Maják
signováno monogramem vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 12 cm, výška: 17 cm, rámování: 33 x 28 cm
Konec dražby: 07.04.2020 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč