310. Obránci věže
jedná se o výřez z většího celku, zobrazujícího pravděpodobně dobývání hradu. rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na desce, datace: 18. stol.
Šířka: 94 cm, výška: 77 cm, rámování: 80 x 97 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.06.2020 22:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 19 000 Kč