Paříž - XL Formát
signováno vpravo dole, rámováno v bohatém zlaceném rámu.
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 52,5 cm, rámování: 82,5 x 98
Konec dražby: 05.02.2024 22:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 300 Kč