318. Mořský příboj
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1991
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 34,5 x 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč