32. Malinův dům a další místa v Havlíčkově Brodu
číslováno 4/30 a signováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 12,5 cm, výška: 20,5 cm, rámování: 32 x 23 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč