Potůček v krajině
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 44 x 51,5
Konec dražby: 12.06.2023 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč