32. Žebráci - prodáno

neurčený autor, 18/19. století, malba rentoilována, blondel starý rám
Technika: olej na plátně, datace: 18. - 19. století
Šířka: 30 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 34 x 42 cm
Stav: odborně restaurováno

Konec dražby: 26.09.2017 18:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč