334. Horská chata v Alpách
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 41 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.02.2020 18:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč