34. Domy u vody
signováno a datováno vlevo dole, dovezeno v 80. letech z Bangladéše
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1983
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 67 x 52 cm
Konec dražby: 14.07.2019 13:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč